PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Oferty zakupu motocykli .
Nomad14
Nowy
Nowy
Posty: 27
Rejestracja: 25 wrz 2016, o 21:08
Motocykl: Cbf600
Imię: Maciek
Skąd: Olsztyn

PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: Nomad14 » 9 paź 2016, o 11:37

Sprzedający pisze ze kupił od kogos z forum, czy ktoś zna te moto a może jest tu poprzedni właściciel ? Proszę o pomoc.

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r- ... gWkAd.html

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 9 paź 2016, o 12:19

Troche jestem na forum ale nie kojarze. Cos swita ale nie wiem czyje to...

Nomad14
Nowy
Nowy
Posty: 27
Rejestracja: 25 wrz 2016, o 21:08
Motocykl: Cbf600
Imię: Maciek
Skąd: Olsztyn

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: Nomad14 » 9 paź 2016, o 13:21

Cena nie duża ale śmierdzi to jakoś ulepem, fajnie by było jak ktoś byłby z okolicy i mogł podjechać bo ja mam 200km do gościa "/

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 9 paź 2016, o 14:36

Przecież napisane jest że to potorowka od QH

qubis

Re:

Nieprzeczytany post autor: qubis » 9 paź 2016, o 15:01

Ryniu pisze:Przecież napisane jest że to potorowka od QH
Ahahhaaa :lol: czytaj ze zrozumieniem :lol: :( :lol: ja pierdole i tak rodza sie plotki. W ogloszeniu koleś pisał o oponach ze sa od Qh :mrgreen: a nie motocyl. I nie potorowka tylko było napisane półtorowka co kolwiek to znaczy

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Re: Re:

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 9 paź 2016, o 15:15

qubis pisze: Ahahhaaa :lol: czytaj ze zrozumieniem :lol: :( :lol: ja pierdole i tak rodza sie plotki
Oszukiwalem na maturze.

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 9 paź 2016, o 20:59

Czy Ty na serio uwazasz ze moto z forum jest lepsze niz jakiekolwiek inne? Ja pierdole... ;)

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 9 paź 2016, o 21:04

Nomad14 pisze:Cena nie duża ale śmierdzi to jakoś ulepem, fajnie by było jak ktoś byłby z okolicy i mogł podjechać bo ja mam 200km do gościa "/
Aaaa, czy uwazasz ze ktos ruszy dupe, poswieci swoj czas oraz wiedze tudziez dlugoletnie doswiadczenie "za dziekuje" i profesjonalnym okiem obejrzy CI moto a pozniej napisze ze "Tak jedz, jest tak zajebiste ze mozesz brac w ciemno bo jest w 100% warte zeby je wziac"?! Pytanie do ogolu - naprawde jestescie az tak naiwni? :lol: :lol: :lol: Tak, juz lece....

Rusz gosciu dupe i zapierdalaj a nie czekasz jak w restauracji az Ci ktos pod nos poda gotowe i jeszcze bedzie w dupe wchodzil zebys to zezarl.

PS: i co to to do jasnej ciasnej jest "półtorówka"????!!!! Ze co, pol toru objezdzila a reszte to w piachu obok. Hahhaha....

qubis

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: qubis » 9 paź 2016, o 21:08

kaczan pisze:
Nomad14 pisze:Cena nie duża ale śmierdzi to jakoś ulepem, fajnie by było jak ktoś byłby z okolicy i mogł podjechać bo ja mam 200km do gościa "/
Aaaa, czy uwazasz ze ktos ruszy dupe, poswieci swoj czas oraz wiedze tudziez dlugoletnie doswiadczenie "za dziekuje" i profesjonalnym okiem obejrzy CI moto a pozniej napisze ze "Tak jedz, jest tak zajebiste ze mozesz brac w ciemno bo jest w 100% warte zeby je wziac"?! Pytanie do ogolu - naprawde jestescie az tak naiwni? :lol: :lol: :lol: Tak, juz lece....

Rusz gosciu dupe i zapierdalaj a nie czekasz jak w restauracji az Ci ktos pod nos poda gotowe i jeszcze bedzie w dupe wchodzil zebys to zezarl.
A widzisz kaczanie i tu sie mylisz. Bo mi Tomson pojechał i to jeszcze drugie zabrał i poleciał oglądać. Wlasnie za dziękuję

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 9 paź 2016, o 21:14

Nie pitol bo na pewno sie z Nim napiles :P Osobiscie to mnie dynda, kazdy kto sie loguje na forum a bladego pojecia o motocyklach nie ma, jeczy zeby mu ktos zapieprzal, bo ma blizej, i ogladal moto na ktore ma ochote. Nie wiem jak Wy ale ja mam na takie "prosby" wywalonego rycha ;P

Zdrowko! ;)

qubis

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: qubis » 9 paź 2016, o 21:19

kaczan pisze:Nie pitol bo na pewno sie z Nim napiles :P Osobiscie to mnie dynda, kazdy kto sie loguje na forum a bladego pojecia o motocyklach nie ma, jeczy zeby mu ktos zapieprzal, bo ma blizej, i ogladal moto na ktore ma ochote. Nie wiem jak Wy ale ja mam na takie "prosby" wywalonego rycha ;P

Zdrowko! ;)
No wiadomo że w swoim czasie cos tam łkąłem z geyem. A drufa1 sprwa jak kots jest nowy to wiadmo ze nikt z forum paluchem nie ruszy za damski ch..j

No i ta półtorowka :lol: moze chodziło ze zostało na niem półtora milimetra miesa po Marcinie :lol:

Awatar użytkownika
droi8d
Posty: 286
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 14:17
Motocykl: 1000 K8
Wymarzony motocykl: HP4
Imię: Damian
Skąd: Wawa

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: droi8d » 9 paź 2016, o 21:49

To moje byłe. Już ktoś się o nie pytał na forum z 2 miesiące temu. Później wkleję opis który wysłałem jakiemuś gościowi. Teraz jestem na komie i nie chce mi się klepać.

qubis

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: qubis » 9 paź 2016, o 21:56

droi8d pisze:To moje byłe. Już ktoś się o nie pytał na forum z 2 miesiące temu. Później wkleję opis który wysłałem jakiemuś gościowi. Teraz jestem na komie i nie chce mi się klepać.
Damian dawaj definicje półtorowki :lol:

Awatar użytkownika
droi8d
Posty: 286
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 14:17
Motocykl: 1000 K8
Wymarzony motocykl: HP4
Imię: Damian
Skąd: Wawa

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: droi8d » 9 paź 2016, o 22:05

qubis pisze:
droi8d pisze:To moje byłe. Już ktoś się o nie pytał na forum z 2 miesiące temu. Później wkleję opis który wysłałem jakiemuś gościowi. Teraz jestem na komie i nie chce mi się klepać.
Damian dawaj definicje półtorowki :lol:
Najpierw Qh jeździł na niej po torze wiec była potorówką. Następnie ja jeździłem na niej po drodze wiec juz była oponą drogową. Ale jakiś czas przed sprzedażą jeździłem na niej po Radomiu i się wyjebałem akurat tak w połowie toru przez uślizg przodu - czyli jak sami rozumiecie opona półtorowa bo reszty nie pojechała xD

qubis

Re: PROŚBA O WERYFIKACJE MOTO Z FORUM

Nieprzeczytany post autor: qubis » 9 paź 2016, o 22:07

No i to jest to:)) ktos jeszcze nie rozumie :)

ODPOWIEDZ