SZUKAM DLA SIEBIE k7-k8 w 1000

Oferty zakupu motocykli .
MrPotato
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 25 sty 2012, o 12:57
Motocykl: szukam k5-k8 1000
Wymarzony motocykl: co to wogole za pytanie

Re: SZUKAM DLA SIEBIE k7-k8 w 1000

Nieprzeczytany post autor: MrPotato » 26 mar 2012, o 12:00

Znalazlem wlasnie taki sprzet ze sprzeglo jest jak zloto, bo to nie mila niespodzianka zaraz po zakupie robic sprzeglo za ponad tysiac zlotych i to nie jest glupota, wiec nie opowiadaj mi takich rzeczy. O oponach mi nie mow bo tylnia leci w 2 minut jak sie chce, naped tez mozna zalatwic, ale nie sprzeglo w sprzecie na ktory mowiles mega igla za ciezka kase, bo nie dla łowcy okazji. Dla informacji do sprzetu dolozylem 500zl + komplet nowych opon a to tylko dlatego ze spalilem tyl z nudow


Wystawiles sprzet za 29k ktory ponoc mial byc w 100% do jazdy, o sprzegle w swoich ogloszeniach nic nie mowiles, ani o deklu, ciekawe co jeszcze tam jest. Nie spinaj sie ale tak to niestety w tym momencie własnie wyglada
Ostatnio zmieniony 26 mar 2012, o 12:06 przez MrPotato, łącznie zmieniany 1 raz.

Piter
Posty: 108
Rejestracja: 16 lip 2010, o 15:52
Motocykl: K7 1000

Re: SZUKAM DLA SIEBIE k7-k8 w 1000

Nieprzeczytany post autor: Piter » 26 mar 2012, o 12:06

Gratuluję zakupu, nie wierzę, że znalazłeś taką sztukę! Należysz do ludzi dla których opony to normalna sprawa a jak coś w silniku sie zaczyna dziać to "ola boga to poważna sprawa! lepiej tego nie będe ruszał bo jeszcze bardziej się zepsuje". Potem na allegro jest sprzęt z nówką napędem, oponami a w silniku słychać wszystko co tylko można ;) Mówisz, że napęd można załatwić a sprzęgło już nie? Hehe dobry napęd to koszt tyle co sprzęgło (np. kompletne kevlarowe sprzęglo ebc w larssonie 750zł bez zniżek). Bez sensu jest ta gadka, więc skończmy ją ;)
Wystawiles sprzet za 29k ktory ponoc mial byc w 100% do jazdy, o sprzegle w swoich ogloszeniach nic nie mowiles, ani o deklu, ciekawe co jeszcze tam jest. Nie spinaj sie ale tak to niestety w tym momencie własnie wyglada
Nie moja wina, że masz problemy z kalendarzem. Zobacz sobie kiedy wystawiona była aukcja a jaką datę mamy teraz. O jaki dekiel Ci chodzi? Dekiel jest ok ale nie wiem czy wiesz ale do zdjęcia sprzęgła trzeba zdjąć dekiel a potem założyć nową uszczelkę...
Znalazlem wlasnie taki sprzet ze sprzeglo jest jak zloto
Zdejmowałeś sprzęgło? Każda tarczę po kolei sprawdziłeś? Mierzyłeś tarcze, sprężynki? Czy może masz telepatyczne zdolności? Bo to, że chodzi nie oznacza, że niedlugio może się skończyć ;)

MrPotato
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 25 sty 2012, o 12:57
Motocykl: szukam k5-k8 1000
Wymarzony motocykl: co to wogole za pytanie

Re: SZUKAM DLA SIEBIE k7-k8 w 1000

Nieprzeczytany post autor: MrPotato » 26 mar 2012, o 12:29

Sam nie sprawdzilem ale zrobil to znajomy warsztat, sprawdzil rowniez wtryski i zawory, ja nie bede sie sam w tym babral bo nie mam na to czasu, wiec moze spusc troche z tonu, a co do sprzedazy sprzetu kazdy kto ode mnie do tej pory kupil sprzet zmienil zaraz po zakupie jedynie olej i filtr bo tyle musieli i do tej pory mam z nimi kontakt, bo Panie telepato nie sprzedalbym komus z forum czegos czego nie bylbym w 100% pewny, a jesli chodzi o sprzeglo to swego czasu wreczylem kupujacemu nowe kompletne sprzeglo do thundercata zeby sobie sam zmienil zaraz po zakupie bo skoro napisalem na forum ze to lalka to tak wlasnie bylo. Moze skonczysz mnie obrazac i wymyslac o mnie rozne rzeczy i wymyslac do jakich ludzi ja naleze skoro nie masz ku temu podstaw, nie znasz mnie ani sprzetu ktorym jezdze badz jezdzilem w przeszlosci, ja natomiast wypowiadam sie tylko na podstawie tego co sam piszesz na forach

Jesli sie jednak myle to napisz mi na jakiej podstawie Twierdzisz ze sprzedaje takie sprzety na allegro?? I co wiesz o moim k7 ktory kupilem, a w ktorego stan tak nie wierzysz bo sadze ze masz na to jakies poparcie w faktach a nie tylko we wlasnej wyobrazni

Chetnie dowiem sie czegos jeszcze o wlasnej osobie i o swoim sprzecie

Zablokowany