Opinie o kombinezonie firmy 4SR

Awatar użytkownika
SiwyDym
Posty: 1176
Rejestracja: 25 cze 2012, o 17:05
Motocykl: SRAD'96 750
Imię: SiwyDym
Skąd: Dżungla
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Opinie o kombinezonie firmy 4SR

Nieprzeczytany post autor: SiwyDym » 30 paź 2012, o 13:33

Witam czy ktoś z was ma,miał kombinezon tej firmy?Jeśli tak to proszę o opinię jak się sprawował??Jak suwaki i zamek i czy nie krępuje ruchów itp.
Planuję zakupić jeden na nowy sezon?
Jeśli miał ktoś tez buty lub rękawice tęż prosze o opinię bo może szarpnę się na cały komplet/
Sprawdzałem ich stronę www ale wiadomo każdy reklamuje swój produkt jako najlepszy i wogóle,dlatego proszę o opinie was userów.
Ciekawą opcję też mają bo robią kombi(ale tylko jednoczęściowe)pod zamówienie klienta czyli możemy sobie sami zaprojektować jakie kolory ile reklam nawet ksywę umieszczają jak zawodnikom motogp,ale to juz chyba dla tych z zasobniejszą kieszenią...
Tak czy siak prosze o opinie
pozdrawiam
Team Jungle
3/4 FAN

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: Opinie o kombinezonie firmy 4SR

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 1 lis 2012, o 09:54

moj koleg chcial kupic takie kombi, udalismy sie w tym celu do źródła, znaczy do czech, w sklepie firmowym kolega przymierzał kilka tych kombi ale jakos dziwnie sie w nim czuł, pojechalismy do innnego sklepu i kupilismy Berika, dlaczego , dlatego ,ze pani gdzie kupowalismy Berika pokazała mam 4sr po szlifie, kombik puscił na szwach,cały rekaw i na plecach rozprute, my na to , ze przeciaz J Smyrz jezdzi w takim w SBK , ona , ze oczywiscie ,ale to zupelnie inne kombi,

Awatar użytkownika
SiwyDym
Posty: 1176
Rejestracja: 25 cze 2012, o 17:05
Motocykl: SRAD'96 750
Imię: SiwyDym
Skąd: Dżungla
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Opinie o kombinezonie firmy 4SR

Nieprzeczytany post autor: SiwyDym » 1 lis 2012, o 17:02

Czyli tak jak myślałem dla zawodnikó robią na maksa wypasy,a do seryjnych kombi sie nie [przykładają szkoda
Team Jungle
3/4 FAN

ODPOWIEDZ