stroj na motor jaki?

Awatar użytkownika
GrzegorzR
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 paź 2010, o 19:14
Motocykl: Suzuki GSXR K7 600
Wymarzony motocykl: aktualny
Lokalizacja: Warszawa

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: GrzegorzR » 19 lis 2010, o 08:32


Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 19 lis 2010, o 10:22

siemanko dziekuje wam za pomoc no mowicie ze kask integralny wiec tak zrobie macie o tym pojecie wkoncu a dla mnie bezpieczenstwo to podstawa a co do butow to sidi widzialem na alegro w dobrych cenach np .. http://moto.allegro.pl/sidi-buty-fusion ... 24173.html rekawice i kask buty to nie problem najgorzej to ten kombi a jeszcze chcialem zapytac czemu buty o rozmiar wieksze sie kupuje to nei przeszkadza w przelanczaniu biegow itd? a kombi do 1200 zalozmy to jakiej najlepszej firmy?

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 19 lis 2010, o 10:42

Witam dzieki wszystkim za odp napewno bardzo mi pomoga z kaskiem rekawicami i butami dam rade gorzej z kobminezonem wybieram skore taka jak na scigacza tylko nie wiem ogolnie na jaka firme patrzec tak 1200-1500 co nie? a buty dkaczego sie bierze o rozmiar wieksze to nei przeszkadxa w jezdzie zmiany biegow itd w samopoczuciu bo jak za duze to wiadomo pozdrawiam

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 19 lis 2010, o 11:33

ja właśnie kupiłem sobie buta 43 taki jak mam nr kopyta , matko boska wytrzymałem w nich 20 min noga zdretwiała myslałem że bez amputacji sie nie obedzie, na szczescie buty kupiłem zimowa pora i jakos po pare minut dziennie je rozchodziłem,teraz ma je juz prawie 3 lata i nadal sa mocno dopasowane, teraz juz wiem ze nastepne musza byc o nr wieksze, mowa o Alpinestars SMX plus, może inne firmy tak nie mają. Jezeli chodzi o kombik to za półtora klocka mozna kupic coś konkretnego z urzywki, ja polecam dainese arlen nes i berika

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: karolo » 19 lis 2010, o 12:50

Dokładnie tak. Jeśli nie masz ciśnienia na nowe kombi to szukaj używki a będzie sporo lepsza niż nowe a tańsze. Nie mówię tego o butach czy rękawicach bo to to wiadomo że nowe trzeba brać :-)
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 19 lis 2010, o 14:29

Buty jak i wszystko inne musisz przymierzyc wiec nie ma tu reguly jeden kupi taki rozmiar jak ma buta a inny wiekszy i bedzie pasowac. Najpierw poszukaj to co Cie interesuje i wrzuc tutaj. Kombiak za 1200zl juz fajny uzywany kupisz
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 19 lis 2010, o 22:29

rozumiem wielkie dzieki jak bede sie przymiezal do kupowania to wrzuce wam do oceny :) czyli kupowanie przez allegro odpada bo wszystko trzeba mierzyc? co nie ?
wielkie dzieki za odpowiedzi mam nadzieje ze z wasza pomoca damy rade :) pozdrawiam

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: karolo » 20 lis 2010, o 06:43

Trzeba bo firmy mają różne rozmiarówki i nie tak hop siup trafić w swój.
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 20 lis 2010, o 19:34

rozumiem do tego jeszcze daleka drog ale jak co to zagadam jeszcze dzieki wszystkim pozdrawiam

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: karolo » 28 gru 2010, o 21:21

A teraz ja zapytam co polecicie tak do tysiąca buty i rękawice ale tak aby mi pasowało pod kolor kombi i moto czyli biało niebieskie.generalnie może być jak najwięcej białego :-)
z góry dzięki za wszelkie propozycje i porady :-)
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 29 gru 2010, o 08:36

Moim zdaniem kup cos w uniwersalnym kolorze bo moto predzej czy pozniej zmienisz a chyba wtedy nie bardzo Cie bedzie stac na zmiane ciuchow. Ale to juz twoja decyzja, zreszta kazdy model butow czy rekawic dorwiesz zarowno w bialym jak i czarnym. Co do butow polecam albo ALpinestars SMX lub Supertech z uzywek lub nowe Sidi Vertigo. Rekawice to ciezki temat, najlepiej tez cos markowego ale w tym przypadku tylko nowe i wczesniej pomierz.
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 29 gru 2010, o 19:04

witam ja sie przymierzam na wiosne na kupno stroju

no i KASK wybralem agv lub hjc
KOMBI tschol znajomy ma spodnie tej firmy i mowi ze daja rade 3 upadki i jak nowe a pozatym na jakies drogie mnie nie stac wiec to ajlepsza opcja do1200
BUTY Alpinestars Sidi no i tu mam pytanie poniewaz drogie te buty tej firmy i czy jest jeszcze jakas inna dobra firma? czy poprostu w buty trzeba zainwestowac raz porzadnie ?

podobna najlepiej stroj uniwersalny zeby nie bylo problemu przy zmianie moto a jak wy sadzicie ?
co o tym myslicie jakies ostateczne rady bo wiosna tuz tuz

pozdrawiam szukyjcie sie na sezon :)

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: karolo » 29 gru 2010, o 20:25

Dla mnie uniwersalny kolor w suzuki to akurat połączenie bieli i niebieskiego :-) ale to kwestia gustu bo niektórym te barwy nie odpowiadają.
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 30 gru 2010, o 11:34

znaczy malowanie gsxra sa rozne niebiesko biale to orginal a duzo jest unikatowych malowan nie wiadomo na co sie trafi ja bym wolal jakies unikatowe ale zobaczymy jak sie trafi wkoncu najwazniejszy stan motocykla i przebieg a nie kolor.... ale jezeli chodzi o unikatowy stroj to czrny albo czarno tytanowy co nie ? bo jak sie zmieni motocylk z czasem to zeby nie trzeba bylo za kazdym razem zmianiec stroj :) pozdrawaim a co o tym sadzicie ?

Awatar użytkownika
koper26
Posty: 75
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:47
Motocykl: GSXR 600 SRAD '98
Imię: Dawid
Skąd: Mielec
Lokalizacja: Mielec

Re: stroj na motor jaki?

Nieprzeczytany post autor: koper26 » 2 sty 2011, o 14:25

Ja mam takie pytanko w sprawie zakupów.
Planuje zakup jakiejś odzieży motocyklowej i prawdopodobnie będe zamawiał wsio na http://www.moto-akcesoria.pl bo to chyba najmożliwszy sklep internetowy (przynajmniej taki znalazłem), chyba że ktoś z okolicy Mielec-Dębica zna jakiś dobry sklep? :)

No i głównie mi się rozchodzi o to kiedy kupować teraz czy może czekać do wiosny, czy można się spodziewać na wiosnę jakiś promocji/przecen?
Oczywiście chodzi o kase bo mam ograniczone fundusze, ale myśle że za ~1200 już coś kupie... :|
Ulepieni z jednej gliny,
do której Bóg dolewał benzyny...

ODPOWIEDZ