tschul 780 titanium - co wy na to?

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

tschul 780 titanium - co wy na to?

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 15 sty 2015, o 21:40

Miał ktoś z nim do czynienia? Bo słuchając miliona rad a nie chcąc wydać miliona na kombi zastanawiam się czy lepiej nowy tschul czy używka alpine, dainese etc. wpadł mi w oko poniższy model który wizualnie mi odpowiada ale brak ważnych punktów odniesienia czyli użyteczność i żywotność.
Z góry dzięki za rady

http://allegro.pl/tschul-780-titanium-k ... 97242.html
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Akum
Posty: 1228
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 23:29
Motocykl: 1000 L1

Re: tschul 780 titanium - co wy na to?

Nieprzeczytany post autor: Akum » 15 sty 2015, o 22:18

ja mam juz drugi kompi tschulla titanium, akurat nie ten model ale widze ze podobny. Powiem ci tak, skóra nie jest taka delikatna i wygodna jak w drozszych kombiaczach, ale przezylem na nim porzadna glebe i wszystko sprawilo sie idealnie. Ja tam jestem za tschulem i polecam

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: tschul 780 titanium - co wy na to?

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 15 sty 2015, o 22:30

Ja też jeżdżę w ciulu, już bodajże 3 lata, jest to mój pierwszy kombinezon więc nie mam porównania, ale widziałem glebę kolegi w takim samym i sprawdził się idealnie a np innemy koledze przy szlifie w beriku puścił suwak łączący kurkę ze spodniami i były rany przez to na biodrze. Osobiście pewnie kupię sobie kolejny jakiś firmy żeby mieć porównanie ale polecam jeżeli ktoś nie ma za dużo kasy

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: tschul 780 titanium - co wy na to?

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 16 sty 2015, o 06:48

matix19 pisze:Ja też jeżdżę w ciulu, już bodajże 3 lata, jest to mój pierwszy kombinezon więc nie mam porównania, ale widziałem glebę kolegi w takim samym i sprawdził się idealnie a np innemy koledze przy szlifie w beriku puścił suwak łączący kurkę ze spodniami i były rany przez to na biodrze. Osobiście pewnie kupię sobie kolejny jakiś firmy żeby mieć porównanie ale polecam jeżeli ktoś nie ma za dużo kasy


A powiedz mi jak z kolorami?Nie blakną bądź nie ścierają się? Bo mi bardzo podoba się ten czarno niebiesko biały? A jak mówisz 3 lata Ci wytrzymał to nie ma co się nawet zastanawiać nad używka innych firm coś mi się tak wydaje. Bo kombi przecież też czasem trzeba zmienić ;)
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: tschul 780 titanium - co wy na to?

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 16 sty 2015, o 09:25

Nie kolory nie blakną, jedynie na barku mam takie coś jakbym starł kolor skóry nie wiem jak to się stało czy samo czy przyhaczyłem gdzieś ale jest niewidoczne prawie, kombinezon 2-3 razy w roku sobie konserwuje, po konserwacji wygląda jak nowy, wiadomo na tyłku czy gdzieś trochę się rozciągnął, a i uważaj na rozwiarówkę bo ja mam 50 przy 182 i 80 kg i ma jeszcze trochę zapasu, a z innych firm z tego co się orientowałem potrzebny byłby mi gdzieś 54

Akum
Posty: 1228
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 23:29
Motocykl: 1000 L1

Re: tschul 780 titanium - co wy na to?

Nieprzeczytany post autor: Akum » 16 sty 2015, o 10:58

kolory nie blakna, nie zmieniaja sie, mam jednego ciula juz tez pare sezonow i niema problemow.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: tschul 780 titanium - co wy na to?

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 16 sty 2015, o 11:05

miałem tschula i nie narzekałem. W zeszłym roku kupiłem w okazji dainese za 1300 prawie nówkę (tylko przymierzany) i jest jednak wyraźnie lepszy. Dlatego moim zdaniem jak jest czas to lepiej poszukać okazji, a jak się nic nie znajdzie to brać tschula bo to też dobre kombi.

ODPOWIEDZ