Z750 '05 i SXF 250 '11 - od Keneta

Latasz czym innym niż gix? Pokaż go w tym dziale ;-)
Regulamin forum
Podgląd regulaminu działu:Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
bochen
Posty: 96
Rejestracja: 1 paź 2015, o 17:19
Motocykl: K7 1000
Imię: Wojtek
Skąd: Grójec

Re: Z750 '05 i SXF 250 '11 - od Keneta

Nieprzeczytany post autor: bochen » 29 sie 2017, o 18:14

z tą przyjemnością z jazdy to racja. ostatnio każdy mój wyjazd na moto to minimum jedno wymuszenie. ostatnio kilku moich kolegów posprzedawało sportowe sprzęty, jeden przesiadł się na enduro, dwóch na quady przeprawowe i co ? i mówią że już nigdy typowo sportowego motocykla nie kupią. Ja od pewnego czasu też sie zastanawiam nad zmiana na coś innego. Bo tak jak mówisz, zamiast czerpać przyjemność z jazdy to trzeba miec oczy do okoła głowy i przewidywać wszystko na 300 metrów do przodu. ale jeszcze się nie gnę kilka lat sportem polatam :D a może poprostu dokupi się do zestawu coś innego żeby nie koniecznie czesto jeździć po drodze.

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Z750 '05 i SXF 250 '11 - od Keneta

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 29 sie 2017, o 18:40

Tzn ja bym bardzo chętnie przytulił torówkę, bo zapie...lanie na kolanie dalej mi pasuje. Tylko raz, że nie ma w tym poj...nym kraju torów, a dwa - że nie mam czasu na tyle żeby celować jeszcze z pogodą i akurat jak się wszystkie czynniki trafią - jechać na tor. Wyszłoby z tego 3-4 wyjazdy w roku na jakiś radom+jastrząb albo raz na Poznań. A to za mało żeby kupować motocykl który 360 dni w roku będzie stał.

Także polecam spróbować enduro jeśli Cię ciągnie do tego.

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Z750 '05 i SXF 250 '11 - od Keneta

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 13 paź 2017, o 12:00

Ponieważ trzeba się stale rozwijać i uczyć wybrałem się na pierwsze w życiu zawody - KTMSKLEP Enduro Race w Lidzbarku Warmińskim. Trasa jak na moje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności była na pierwszy rzut oka nie do pokonania. Miałem duże obawy czy przejadę kółko zapoznawcze. Udało się jednak i wystartowałem w wyścigu. Niestety pod koniec pierwszego kółka podparłem się w koleinie na tyle niefortunnie, że kolano odmówiło dalszej współpracy i musiałem zjechać do depo. Natomiast nawet tak krótki start bardzo dużo mnie nauczył i tak jak w poprzednich latach kiedy ścigałem się w autach - złapałem zajawkę na rywalizację, więc kolejne zawody jak tylko nadarzy się okazja.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdr

ODPOWIEDZ