Aprilia Tuono V4R

Latasz czym innym niż gix? Pokaż go w tym dziale ;-)
Regulamin forum
Podgląd regulaminu działu:Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Aprilia Tuono V4R

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 7 cze 2018, o 19:50

estilete3 pisze:kupiłem kiedyś podjebke SC project u chinoli, z czystym sercem mogę powiedzieć, że nie odbiegał od oryginalnego scorpiona też zamontowanego w RSV4.
Porównywaliśmy z kuzynem i kupując droższą wersje wykonana z tytanu wraz z dolotem za około 800 zł można go porównać z każdym ori markowym kominem 8-)

Nie nie można go porównać. bo chinole nie maja przetopu na spawach a im bardziej kwasiak albo Tytan tym przetop gorszy. Z zewnątrz ślicznie w srodku blacha do blachy zero przetopu. Rozlatują sie przy pierwszej glebie a na torze to od samych drgań. Kumple co chwila oddają do spawania - fakt jak poprawia wszystkie spawy ... będzie można go porównać do oryginału jakostam ;-)
Dominator tak. Zrobiony z porzadnego kwasiaka (do spawania dolotu musiał pójść najlepszy drut) i przelane spawy.
Moze na drogę ktos nie zauważy roznicy ale przy katowaniu sie po prostu rozlatują. Widziałem kilka. A mój dominator gp2 wytrzymał 5 sezonów i dzisiaj wyglądałby jak nowy jakby fioletowy nie był :-D

TheSaint
Posty: 61
Rejestracja: 5 kwie 2017, o 15:35
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K6
Wymarzony motocykl: Suzuki GSXR 1000 K6
Imię: Alex
Skąd: Kraków

Re: Aprilia Tuono V4R

Nieprzeczytany post autor: TheSaint » 13 cze 2018, o 09:27

Dokumenty przetłumaczyłem, vin sprawdziłem w aprili.
Więc dokładnie to Aprilia Tuono V4 999ccm aprc :) 2014 - rejestracja 01.01.2015 (USA).
O dziwo w Polsce Pani w urzędzie uznała że jest to model 2015 i tak też wbiła w dowód ( a od 2015 tuono miały już pojemność 1077ccm )
Najbardziej się ciesze że ori jest w czarnym macie - więc idealny następca mojego k6 !
Jakby nie patrzeć - bliźniaczy model do Twojego :)

ODPOWIEDZ