Włoski Mocarz

Latasz czym innym niż gix? Pokaż go w tym dziale ;-)
Regulamin forum
Podgląd regulaminu działu:Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
Zbk
Posty: 94
Rejestracja: 28 lip 2017, o 17:20
Motocykl: gsxr 750 k4
Imię: Rafał
Skąd: Warszawa

Włoski Mocarz

Nieprzeczytany post autor: Zbk » 29 wrz 2018, o 17:30

Siema :)

Od jakiegoś czasu rozglądałem się za czymś małym do zabawy. Po głowie intensywnie chodził mi pit bike, ale rozważając wszystkie plusy i minusy postawiłem na aprillie rs 125 . Motocykl będzie użytkowany głównie na kartingach i przyznam, że sam jestem mega ciekawy jak będzie dawał radę :) Mam go dopiero tydzień, ale kupiłem z padniętym sprzęgłem więc póki co jest w naprawie. Pierwsze wrażenia z jazdy pozytywne, myślę, że będzie dużo funu zwłaszcza, że to mój pierwszy w życiu dwusuw. Udało mi się dorwać wersję z dokumentami więc pewnie czasem pobawię się też gdzieś na mieście. Póki co nie mogę doczekać się aż sprzęgło będzie gotowe, żeby lepiej potestować tego małego szatana :)



Obrazek

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Włoski Mocarz

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 29 wrz 2018, o 17:46

przed k1 600 mialem aprilke 125 ale stara wersje :) coz.... po skuterku i przed wiekszym moto maszynka spisala sie rewelacyjnie :) tylko ze troche robi halasu a nie jedzie ale na karting do nauki wystarczy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zbk
Posty: 94
Rejestracja: 28 lip 2017, o 17:20
Motocykl: gsxr 750 k4
Imię: Rafał
Skąd: Warszawa

Re: Włoski Mocarz

Nieprzeczytany post autor: Zbk » 29 wrz 2018, o 17:57

Póki co jestem pozytywnie zaskoczony bo spodziewałem się ostrego muła a tam jednak coś się dzieje :) No i co ważne jest dość budżetowa opcja jeśli chodzi o części itd

ODPOWIEDZ