GSXR 750 l2

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 12 sie 2020, o 10:56

Przeszyła jakiś czas temu nakrętka na zbiorniczek jednak 14zł z przesyłka i przyznam szczerze ze nie odbiega od tego PUIG. Zobaczymy jak z czasem. Doszły też 2 frotki za 26zł. Na zbiorniczek hamulcowy będę musiał skrócić.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Make offer przeszlo na 3 funty.:
https://www.ebay.co.uk/itm/For-Suzuki-G ... 2749.l2649

Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 10 wrz 2020, o 22:14

Zgubiłem chińską nakład w drodze na słomczyn. Trochę se polatałem już bez:

Obrazek

Wpadł za to oryginał... 190zł

Obrazek

Obrazek

Myślę o wymianie EAZy GRIPów wersja pro srednio sie sprawdza ze skora za to dobrze trzyma kombi textylne i jeansy./dress...
Myślę o ONE DESIGNE bo maja najwiekrzą powierzchi i łatwije bedzie sie zewnetrzna noga kotwiczyc na baku.

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 11 wrz 2020, o 08:00

bierz stompgripy, najlepiej trzymają

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 13 wrz 2020, o 14:37

No właśnie myślałem o Stomp Gripach i nawet kiedyś miałem. Jakoś wtedy mnie nie porwały. W tym, że ostatnio na RSV4 ojca latałem i były super. W tym ze jedno ale. Wersja do RSV 4 zapełnia prawie cały bak. Podnosisz nogę na pegu do góry i masz grip od górnej części baku.
Eazy gripy, stomp gripy i tech spec tego nie mają.

Za to całą powierzchni zapełniają grupy od PUIG ONEDESIGNE. Więc jak będę zmiana to na nie martwi mnie tylko różne opinie o kleju (najwyżej kupie w sprayu i poprawie fabrykę). Sama przyczepność niby zbiera dobre recenzje.

Odnośnie Eazi gripów to tak jak pisałem mam wersje PRO. Bratu kupiłem EVO do 1000 k7 i te z bąbelkami są lepsze moim zdaniem.

Tech Spec:
Obrazek
EAZI GRIP EVO - lepsze od eazi grip PRO po kombinezon skórzany moim zdaniem.:

Obrazek

EAZI GRIP PRO - bardzo dorbze trzymają tekstyl:

Stomp GRIP volcano:
Obrazek

ONEDESIGNE (podobno trzymają tak dorbze jak tech speci wiec nie gorzej jak STOMP GRIP. Na Revzili wspominaja ludzie o problemie z klejem. Podobno już zażegnane. Klej w spraju mozna kupic):
Obrazek

Layered:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dlatego wlasnie mysle o onedesigne. Aczkolwiek wolalby zeby wypelnial on tak jak w RSV tzn wyzej jeszcze.

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 12 paź 2020, o 22:49

Jednak narazie zostaje przy EZI gripach troche szkoda mi kasy. Lekko poprawiłem pozycje xD aczkolwiek na ponizszym filmiku nie dokonca widać. Spada czasem dupka ale wieczorem zaczalem inaczej sie kotwicyc zewnetrzna noga i nizej spuszczac bark. Dodtego zrobiłem 8 gixem xD... Tylko czekam na filmik od znajomego.
Zakupy serwisowe poczynione:
- Motul 7100 dokupiony do 3l. + Filtro oleju Hiflo + podkladki pod korek sputowy w liczbie mnogiej juz sezon temu
- Sl6 250ml plyn hamulcowy kupiony
- zestaw do czyszczenia filtru
- swiece NGK cr9eia9 x 4

Opona przod na prawej stronie powli sie zbliza do znacznika ... Kwestia wybru Bt016Pro dalej lub S21 zobacze jak fundusze pozwola.

Jeszcze dywagacje czy

[Youtube]https://youtu.be/x1_L4PO4EN8[/Youtube]

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 9 lis 2020, o 16:38

Na gwiazdkę przyjdą manetki Domino A450 czerwone i kupiłem używany rolgaz od Yamahy R6 2006 + by skrócić rolgaz do 60stopni (desczowy tryb przy manetce Domino). Jednoczesnie nie bede musial usuwac przelacznikow i kupowac domino.

Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 11 lis 2020, o 22:20

Olej , świece wymienione Filtr wyczyszczony.
Odnośnie K&N Filtru powietrza to po dzisiejszym dniu wolałbym go już po prostu nie mieć. Wyrzucenie starego filtra i wsadzenie nowego o wiele przyjemniejsze. Demontaż airboxa w stosunku do Kawasaki zx6r 2003r. to jest po prostu masakra. Montaż z powrotem to już gehenna xD.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 14 lis 2020, o 21:09

Wymieniłem manetkę gazu na R6 2006r. w górę. Dzięki czemu zostały OEM przełączniki. Pozstoała linka ma luz na styk.
  • Trzeba był zdjąć lewy plastik ala karbon i regulator napięcia.
  • rozpiąć linki przy przepustnicy i poluzować na maxa przy manetce. Inaczej nowy Rolgaz od R6 nie wejdzie
  • trochę podpiłować dolną część obudowy włączników światła i można montować. To miejsce ma gwint od sruby trzymajacej mocowanie obu kabli.. Inaczej będzie trzec i moze sie zablokować i nie będzie odbijać. Przy manetce od R6 2004 nie trze
W sumie nie dziwię się że manetki domino sprzedają z linkami. Tam pierścienie zmniejszające kąt obrotu manetki zaczynają sięod 60 stopni czyli tak jak w R6. Tak więc jest to maksymalna długość dla tej srednicy rolgazu. Manetka od R6 jest biała. R6s nic nie zmienia ma tą samą srednice co gix.

Przy okazji zmieniłem manetki na DOMINO A450. To była maskara i to dosłownie. Róbcie tylko w rękawicach. Na rolgaz wstępnie naciągnąłem przed montażem. Zakładajcie grube rękawice bo zedrzecie skórę z rąk jak ja. Nawet napisali to w instrukcji. No ale kto czyta instrukcje xD.

Manetka R6 za 15zł+15zł przesyłka.

Gumy na kierownice 80zl. Przesyłka gratis. Akurat miałem smarta.

Obrazek

Efekt końcowy

Obrazek

Obrazek

Rąsie już po obcięciu nadmiaru skóry....
Obrazek

Awatar użytkownika
optimus46
Posty: 426
Rejestracja: 29 lis 2014, o 15:52
Motocykl: GSX-R 600 L2
Imię: Leszek
Skąd: Rzym/Staszów

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: optimus46 » 15 lis 2020, o 08:39

Sebula pisze:
11 lis 2020, o 22:20
Demontaż airboxa w stosunku do Kawasaki zx6r 2003r. to jest po prostu masakra. Montaż z powrotem to już gehenna xD.
Witaj Sebula! Potwierdzam.......W zeszłym miesiącu też wymieniałem świece i zarówno demontaż jak i montaż nieźle dały mi w kość :roll: No a co do montażu manetek trzeba było się wspomóc sprężonym powietrzem....... ;)
Pozdrawiam

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 15 lis 2020, o 12:48

Zgubilem koncowke do kompresora :/ tak by weszlo pod manetke :/. Ide po jakas zasypke bo prAwa reka sie nie goi :/.

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 15 lis 2020, o 16:15

Za drugim razem ze swiecami latwiej poszlo. Ogarnalem tez troche tego airboxa lepiej. Balem sie ze za mocno przykrecilem swiece stad drugie podejscie. Zeszywiscie jedna przykrecilem za mocno. To przez ten slaby dostep. Poluzowalem i wkrecilem palcami. 11Nm klucz od razu zaskoczyl. Wiec dalem 1/4 1/6 obrotu bo juz raz byly wkrecane.

Awatar użytkownika
optimus46
Posty: 426
Rejestracja: 29 lis 2014, o 15:52
Motocykl: GSX-R 600 L2
Imię: Leszek
Skąd: Rzym/Staszów

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: optimus46 » 15 lis 2020, o 23:43

Sebula pisze:
15 lis 2020, o 16:15
Za drugim razem ze swiecami latwiej poszlo. Ogarnalem tez troche tego airboxa lepiej. Balem sie ze za mocno przykrecilem swiece stad drugie podejscie. Zeszywiscie jedna przykrecilem za mocno. To przez ten slaby dostep. Poluzowalem i wkrecilem palcami. 11Nm klucz od razu zaskoczyl. Wiec dalem 1/4 1/6 obrotu bo juz raz byly wkrecane.
Mi też wydawało się, że za mocno dokręciłem, ale jak sobie pomyślę, że po dokręceniu ręcznie aż do poczucia oporu i potem książkowo niby 1/2 obrotu kluczem, to wydaje mi się, że jest w porządku, bo może ciut ponad 1/4 zrobiłem...........dalej już czułem zbyt mocny opór i tak zostawiłem........ ;)

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 16 lis 2020, o 01:11

Grunt ze pierwsze koty za ploty xD

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 16 lis 2020, o 12:59

Właśnie odebrałem z ASO i wymieniłem plastik, który mi pękł w magiczny sposób. Niestety zauważyłęm po miesiącu od odebrania z serwisu. Ceny w ASO wzrosły o 5%.
~82zł...

Obrazek

Myślę o ciemniejszych kierunkowskazach. Werjse LED ze względu na ceny narazie sobie odpuszczę. 1000zł za komplet. Najwyżej kupie "żarówki" LED lub chromowane Philipsa bodajże by się lepiej zamaskowały.
Ze względu na cenę raczej zamówię z ALI. Już znalazłem około 150zł wyjdzie komplet. Może z tylu same klosze da sie przełożyć wtedy nie będę musiał rozbierać. Niesety nigdzie nie znalazłem jak wygląda świecenie w nocy ale to najwyzej zrobi porównanie po 1 kierunkowskazie na strone jeżeli już się zdecyduję.

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 20 lis 2020, o 12:33

Zamówiłem dymione kierunkowskazy pod zwykle zarowki. Mozliwe ze kupie mocniejsze. Zobacze jak wyjdzie. I klamke low drag do Brembo RCS19 samą łamaną cześć. W tym ,że przyżydziłem i wziąłem z Ali bo na ebay albo drogie LED albo podrozone hinczyki.
Są emark i nie takie ciemne. Założe 1 taką i 1 taką i zrobi porównanie jasności przy świeceniu..

Zablokowany