Pomocy z ubiorem

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 14 lis 2015, o 16:55

Qubis, pisalem ze nie chce robic offtopa a Ty uderzasz do Mnie co za "Dobre " kombi mozna kupic za 2 tys....

Kupisz tracteca, tchulca ( wysokie modele ) , vancci tez kupisz :D

qubis

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: qubis » 14 lis 2015, o 17:07

pablogixx pisze:Qubis, pisalem ze nie chce robic offtopa a Ty uderzasz do Mnie co za "Dobre " kombi mozna kupic za 2 tys....

Kupisz tracteca, tchulca ( wysokie modele ) , vancci tez kupisz :D
Nie rozszerzaj mnie :lol: :lol: wysokie modele tych firm nie znaczy ze dobrymi ciuchami które dorównuja topowym markom.
Jedanak nie zaprzecze ze na pewno jest to jakas alternatywa dla teksylnych szmat.

Co do off topow nie chcesz to nie rob.

Moje zdanie jest takie ze lepiej rozbierać i kupić pozadne ciuchu a nie gowna co rozciąga sie jak szamta po jednym sezonie a przy glebie porwa jak stare prześcieradło.

kochana
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2015, o 11:53
Motocykl: k2 600/750
Wymarzony motocykl: gsx-r 1300
Imię: Kinga
Skąd: Rzeszów

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: kochana » 14 lis 2015, o 18:42

Pablo, nie osłabiaj mnie i nie porównuj Vanucci i RST do Tschul
o ile sie nie myle Vanucci jest ściągany na Polskę głównie z louis.eu
RST jest ściągany jedynie z powerbike.pl

Za FLM, o którym nikt nie wspomniał też trzeba dać 2 tyś min. (polo-motorrad)

Proszę sobie sprawdzić ceny producentów, zanim nagle RST, czy Vanucci stanieje o 50%, bo to niemożliwe...


Nie kwestia wydać na motocykl 10-20 tyś, a później jeździć "nago". Albo motocykl kupujemy dla lansu, albo nie wiem po co, skoro jest sportowy. Chyba każdy ma świadomość tego czym będzie jeździć i zna swoje możliwości, umiejętności. Nie zawsze da się przewidzieć konsekwencji na drodze, a bywa dość różnie. W obecnym sezonie w mieście Rzeszów dochodziło do 3 kolizji z udziałem motocykli na tydzień.

Dlatego ten strój jest taki ważny.
Apropos używanego, nie ma to jak rozbite skórzane kombi...napewno będzie pasować ;)

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 14 lis 2015, o 18:58

kochana pisze:
Apropos używanego, nie ma to jak rozbite skórzane kombi...napewno będzie pasować ;)
wiec chcesz tym powiedziec ze kazdy kto kupil nowke sztuke kombiaczka wybierajac jedna z rozmiarowki producenta ma dopasowanego go co do centymetra z kazdej strony ? watpie to nie motogp gdzie maja szyte dokladnie pod siebie....

sam zjezdzilem sklepy poprzymierzalem nowki sztuki i z tym nie jest tak kolorowo.... a to spodnie nie tak a to kurtka a to rekawy a to tu za duzo skory tu za malo.... a brac 'a bo tu sie rozbije' to ryzyko.... bo to nie kosztuje 100 czy 200 zlotych.

fajnie jest kupic kombiaczka nowke sztuke nie watpie.... ale jak ktos ma ograniczone fundusze to mimo wszystko jestem za kupnem uzywki w dobrym stanie topowych marek ktore ciesza sie dobrymi opiniami. a do 1k zl mozna kupic naprawde konkretny kombiaczek. wyjac podszeweczke wyprac i tyle.

kolego a z bucikow polecam Ci adrenaline CRX. ja dalem za nich dokladnie 370 zl i jezdze w nich 3 sezon i oprocz delikatnie przetartego slidera od gleby to wygladaja jak nowki sztuki. naprawde dobry produkt za smieszna kase. a dodam ze skorki niczym nie smaruje niczym nie psikam ani nic i jak kupilem tak wyglada do dnia dzisiejszego.
Obrazek

kochana
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2015, o 11:53
Motocykl: k2 600/750
Wymarzony motocykl: gsx-r 1300
Imię: Kinga
Skąd: Rzeszów

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: kochana » 14 lis 2015, o 19:05

515Bartek pisze:
kochana pisze:
Apropos używanego, nie ma to jak rozbite skórzane kombi...napewno będzie pasować ;)
wiec chcesz tym powiedziec ze kazdy kto kupil nowke sztuke kombiaczka wybierajac jedna z rozmiarowki producenta ma dopasowanego go co do centymetra z kazdej strony ? watpie to nie motogp gdzie maja szyte dokladnie pod siebie....

sam zjezdzilem sklepy poprzymierzalem nowki sztuki i z tym nie jest tak kolorowo.... a to spodnie nie tak a to kurtka a to rekawy a to tu za duzo skory tu za malo.... a brac 'a bo tu sie rozbije' to ryzyko.... bo to nie kosztuje 100 czy 200 zlotych.
Wiele kombinezonów, mowa tutaj o 2 częściowych sprzedawanych jest oddzielnie kurtka i spodnie, modli jest też od ch*, już nie wspomnę o tym, że producenci dają opcje długiej lub krótkiej nogawki.

Wiem co mówię, na własnym przykładzie. Mam kurtkę 2 rozmiary mniejszą od spodni RST, dało się jakoś tak zrobić. Na przyszły sezon szukam znowu innego kombi, bo...znudziło mi się obecne, dosłownie. Przymierzyłam chyba wszystko co jest dostępne na naszym rynku w Polsce i wiem jaka firma odpowiada moim wymaganiom i jednocześnie sylwetce.

Nie wnikam w to co ktoś znajdzie z drugiej ręki, ale warto kupić skórę, która będzie ciasna i będzie się ją pod siebie rozbijało.

Dziękuje za uwagę i mam nadzieje, że ktoś rozumie o czym pisze, nie neguje czyjegoś zdania, neguje jedynie fakty.

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 14 lis 2015, o 19:07

kochana to prawda że od nowego roku skórzane ciuchy podrożeją?

kochana
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2015, o 11:53
Motocykl: k2 600/750
Wymarzony motocykl: gsx-r 1300
Imię: Kinga
Skąd: Rzeszów

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: kochana » 14 lis 2015, o 19:08

matix19 pisze:kochana to prawda że od nowego roku skórzane ciuchy podrożeją?
Tak, drożeją, już teraz, do alpinki, czy to tekstyl, czy skóra trzeba lekko doliczyć 15 %, to jest masakra!

qubis

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: qubis » 14 lis 2015, o 19:13

Popieram Kingę w 100%. Ma racje chodź nie kazdy miekko to znosi. Nie roumiem jak mozna wydać kupe kasy a nie odłożyć na lepsze ciuchy. I ja juz bebe wspomniała kombi musi sie na kazym właścicielu.

Ps. Komu wysłać te prezerwatywy:))?

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 14 lis 2015, o 19:25

Motocykle na ogol czesciej zmienia sie niz kombi, buty, kask czy rekawice. Wystarczy raz dobrze zainwestowac i ma sie ubranko na lata, chyba ze ktos ma wahania wagi lub kolorow ;) . Zdecydowanie lepiej kupic dobry markowy kombinezon chocby uzywany (ale w dobrym stanie) we wlasciwym rozmiarze albo na takie nowe ubranko dozbierac niz lykac byle jaka tanizne z tandetnej skajki ktora sie rozejdzie na szwach itd itp przy byle jakim szlifie. Pozniej dobrzy lekarze od skladania kosci itp spece sa znacznie drozsi a i to trzeba miec duzo szcescia lub znjomosci zeby do takich trafic. Po pierwszej powazniejszej glebie sami bedziecie przytakiwac albo jeczec "ale ja glupi bylem ze kupilem tani szajs" :lol:

I nie nastawiaj sie ze za 1000zl kupisz dobry kask a juz na pewno nie kombinezon, 2 tysie to zdecydowanie za malo zeby sie ubrac na moto. Dodam ze najlepiej miec dwa zestawy ubran na moto = skora kombi i textylne kurtka+spodnie z membrana (na upaly, wypady na pld EU itp).

Awatar użytkownika
droi8d
Posty: 286
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 14:17
Motocykl: 1000 K8
Wymarzony motocykl: HP4
Imię: Damian
Skąd: Wawa

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: droi8d » 14 lis 2015, o 19:51

Jaki jest powód podwyżek cen kombinezonów ? krów im zabrakło ?

Komandos
Posty: 101
Rejestracja: 11 lis 2015, o 09:07
Motocykl: Gsxr 600 K2
Imię: Łukasz
Skąd: Puławy

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: Komandos » 14 lis 2015, o 21:22

Temat do zamknięcia. Dzięki za opinie. Najwyraźniej nie potrzebnie pytałem. A co do ciuchów nie każdego stać na kombi z górnej pułki. Ktoś się Cieszy ze kupi w ogóle motocykl itp. Koniec tematu

Proszę admina temat do zamknięcia.

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 14 lis 2015, o 21:23

Komandos który boi się "grzybków" :mrgreen: ?? Jak ja byłem w wojsku to dostawali buty czy ciuchy po starszych kolegach :lol:
;)

A tak na poważnie to ja bym też celował w używkę bez przesady z tym śmierdzeniem itp no chyba że kombiaka chcesz ubierać tylko na galoty ;)
Można kupić naprawdę dobre i nowe kombi z drugiej ręki za śmieszną kasę. Mój kolega z jakieś 3 miechy temu trafił na kombinezon który facet sobie kupił na ściga i miał go może z miesiąc przeliczył się i stwierdził że to jednak nie jest to i przesiada się na coś wygodniejszego łącznie z motocyklem. Dostał do niego wszystko łącznie z rachunkami itd a zapłacił jakieś śmieszne 1300zł gdzie typ dał za nowego ponad 3kę.


P.S
Olo ja bym jednak po qubisie nie kupił :oops:
Ostatnio na ostatnim zlocie przestrzelił z 3 zakręty w przeciągu może 5km i chyba coś mu poszło bo zawrócił szybko i pojechał do domków na przebranie :lol:

Komandos
Posty: 101
Rejestracja: 11 lis 2015, o 09:07
Motocykl: Gsxr 600 K2
Imię: Łukasz
Skąd: Puławy

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: Komandos » 14 lis 2015, o 21:42

To dobrze ze chociaż byłeś. Nie martw się ją też dostawałem rzeczy nie nowe w wojsku wiec nie ma czym się szczycić. Grzybobranie musiałobyc. .

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 14 lis 2015, o 23:33

droi8d pisze:Jaki jest powód podwyżek cen kombinezonów ? krów im zabrakło ?
Podwyzka ZUSu i wieczna dziura w budzecie :lol:

Komandos, tylko bez fochow, dobrze Ci tu ludzie pisza ;)

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Pomocy z ubiorem

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 15 lis 2015, o 08:47

Ja tam nie mam problemu z używkami, mam już drugi laptop, trzeci telefon, trzeci motocykl jako używki. Tylko kobiety używane są mniej spoko :mrgreen:

Jakoś wydymane, pogięte, wypierdziane przez niemca czy włocha motocykle wam nie przeszkadzają :twisted:
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

ODPOWIEDZ